Kun je omgaan met hoe huilebalk? En hoe wild ben ik?je bent geïnteresseerd in alles wat ik op mijn pagina heb genoemd of u wilt gewoon over soortgelijke dingen praten. Vergelijkbare dingen tussen ons zijn behoorlijk interessant.
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Als jij het leuk vindt om samen dingen te doen maar ook eigen tijd nodig hebt, ben jij dan mijn spiegel?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Happy2012, 67 jaar · IJsselstein
Je houdt van romantiek, lekker eten en erg erotisch ingesteld? Dan zoek ik jou.
Vane, 66 jaar · Franeker
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger.
Jobconsulente, 67 jaar · Berlaar
Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant,
FashionStatement, 68 jaar · Roeselare
-
Polo4747, 67 jaar · Doetinchem
Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen. Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt
Gewichtsconsul, 66 jaar · Bilzen
Ik zoek in jou wat er in mij zit. Een levensgenieter
AnnaVl, 67 jaar · Kuringen
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar
Jannie48, 69 jaar · Geldrop
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën