Ja, waarom zit een blonde meid nu op een site zoals deze? Je kunt toch alles krijgen? Nou zo ver wil ik niet gaan, maar daar lijkt het wel bijna op. Maar de meeste van die gasten zijn zo standaard. Daarnaast zijn ze of getrouwd of een beetje kansloos en weten toch niet hoe ze een vrouw het beste kunnen behandelen. Ik heb gemerkt dat de mannen hier een stuk positiever zijn ;)
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf vervolgens ook van geniet! Geen bankhanger en kroeg type!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
XxVeeraaxx, 66 jaar · Hoeilaart
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Komkommerlover, 65 jaar · Hennaard
Je vind het alleen maar lekker dat ik zo 'open' sta voor verschillende dingen, je leeft maar een keer is mijn motto en daar kun
AgnthaX, 66 jaar · Maarn
Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.
Diila-Ya, 68 jaar · Emelgem
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En
Vane, 66 jaar · Franeker
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger.
OhCaroll, 67 jaar · Braamt
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.