Al een paar keer heb ik hier een paar woorden neer gezet en ook al een paar keer heb ik het weer uitgewist. Ik heb er gewoon echt geen idee van wat hier te vertellen. Ik zoek gewoon weer die ene gezellige vriendin of vriend waar ik mijn grootste bloopers aan kan vertellen en die samen met mij lacht om de meest domme dingen.
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier. Maar toch zijn er van die kleine dingen die wel zouden mogen veranderen. Herken je dat?
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf vervolgens ook van geniet! Geen bankhanger en kroeg type!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
Gerlinda, 66 jaar · Chaam
Kan jij je in bovenstaande vinden? Dan hebben wij een match denk ik.
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
MariieXlove, 68 jaar · Elewijt
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen
Poppiedopje, 69 jaar · Eigenbilzen
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van.
Immedal, 68 jaar · Hasselt
Een aantrekkelijke man, ongebonden,verzorgd, iemand die weet wat hij wel en niet wilt. Ik hou van eerlijk/openheid elkaar
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven