Ik neem aan dat je goed gelezen hebt en weet dat ik een relatie heb maar die ga ik hier verder ook niet in betrekken ik wil gewoon wat lol hebben weer en voornamelijk veel seks. Wil jij me dat geven? Of zie je dat niet zitten. Oordelen mag hoor. Ik ben toch best wel een lekker ding vind je ook niet?
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Als jij het leuk vindt om samen dingen te doen maar ook eigen tijd nodig hebt, ben jij dan mijn spiegel?