Jij staat open voor een relatie maar het moet niet. Kan ook zijn dat je een relatie hebt maar dat je toch verder aan het kijken bent. Hoe dan ook, als mijn profiel je aanspreekt kun je me een berichtje sturen.
Een vent die van aanpakken weet, lekker fit is en mijn heerlijk lang kan verwennen, ik hou van verschillende standjes dus je moet wel een lekkere fantasie hebben om mij te laten genieten. Kreun je mee?
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf vervolgens ook van geniet! Geen bankhanger en kroeg type!
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ikbentineke, 67 jaar · Hoorn
Je bent een actieve, jong voelende en ogende man. Je houdt van het leven en hebt nog geen zin om stil te zitten. Aangezien ik
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.
Relaxen, 66 jaar · Kapellebrug
Ik ben open van karakter, kan mijn gevoel makkelijk verwoorden en ga een goed gesprek niet uit de weg. Ook samen kunnen lachen
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
60Plus, 65 jaar · Assen
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een
Lovelife4ever, 65 jaar · Brugge
Je maakt nergens een probleem van. Die los je alleen maar op.
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.