Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk van een ander, een kleine beperking is zeker geen bezwaar..
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier. Maar toch zijn er van die kleine dingen die wel zouden mogen veranderen. Herken je dat?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Carlientje, 67 jaar · Zaandam
Een lieve man die op zoek is naar liefde en vriendschap, graag plezier maakt in het leven.
NetteDame50, 67 jaar · Maastricht
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww
AgnthaX, 66 jaar · Maarn
Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
Pudence, 67 jaar · Amersfoort
Hou ervan als een man een beetje dominant is, de controle kan overnemen en me kan laten genieten zoals ik nog niet heb genoten
Casyesther, 66 jaar · Hechtel-Eksel
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.
Julia51, 67 jaar · Ovezande
Ik heb meer aan een vriend of een metgezel die eerlijk, discreet en energiek is zoals ik. Hij moet ook aardig en ruimdenkend