Je wlt me ??het gevoel gaat geven net als in de film en ik zou het leuk vinden als je met me mee fantaseerd, laten we samen iets stouts doen en elkaar alles vertellen wat je op dat moment te binnen schiet!
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Een vent die van aanpakken weet, lekker fit is en mijn heerlijk lang kan verwennen, ik hou van verschillende standjes dus je moet wel een lekkere fantasie hebben om mij te laten genieten. Kreun je mee?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Rubete, 67 jaar · Scheemda
moet klikken
WolkjeWiek, 66 jaar · Knokke-Heist
zoek een man met humor en die ook niet achter die bloemen wil zitten gezellig samen uit en thuis.
Cadien, 68 jaar · Sterrebeek
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
Schoonvlaamsche, 67 jaar · Beveren
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Paasei, 67 jaar · Heerlen
Over jou ja gewoon zoek ik natuurlijk wel ongeveer een man van mijn leeftijd om samen lekker seks mee te hebben en leuke dingen
Julia51, 67 jaar · Ovezande
Ik heb meer aan een vriend of een metgezel die eerlijk, discreet en energiek is zoals ik. Hij moet ook aardig en ruimdenkend