Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als van buiten), ondernemend, graag een beetje sportief en kan je genieten van hele kleine dingen, laat het me weten. En natuurlijk ook lief, intelligent, aantrekkelijk en met een beetje humor, maar dat is bijna vanzelfsprekend.
Ik geef de voorkeur aan een man die bereid is om me bij te staan ??door dik en dun. Je kan ook een maatje worden voor alleen intieme momenten als dat het enige is dat je mij kunt aanbieden. Wil jij je ook weer seksueel tevreden voelen?
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders als we samen zijn. Dan wil ik dat je zo ondeugend bent als je maar kunt zijn. En ik kan hetzelfde voor jou zijn.