Als je goed voor me wilt zijn, zal ik ervoor zorgen dat we van elkaar zullen genieten. Ben je klaar om leuke tijd met me te hebben? Wat doe je op dit moment? Stuur me een berichtje.
Ben jij die man die mijn speeltje wilt zijn, mijn puppy. Een man die luistert naar mijn verlangens. Ik ben niet opzoek naar een porno acteur, maar een man met echt gevoel.
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders als we samen zijn. Dan wil ik dat je zo ondeugend bent als je maar kunt zijn. En ik kan hetzelfde voor jou zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Floras, 69 jaar · Genk
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme.
Kunstbloem, 68 jaar · Aalst
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van
AntjeTerBraak, 67 jaar · Meppel
Bent u in voor een gezellig avondje? Houd u van gezelschap van een 63 jarige vrouw? Bent u niet te kieskeurig, maar wel eerlijk
BosjeVrolijkheid, 69 jaar · Alphen
gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
Gewichtsconsul, 66 jaar · Bilzen
Ik zoek in jou wat er in mij zit. Een levensgenieter
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant