Je moet flexibel zijn om mijn dagritme te kunnen volgen. Of beter nog, je moet veel vrije tijd hebben. Ik heb veel ondeugende dingen gepland dus geef maar een seintje!
Ook deze rijpe oma's uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar dating
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
Trans, 61 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BeaAlmelo, 61 jaar · Almelo
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik
Benikvergeten, 61 jaar · Emmen
Open staan voor een nieuwe fase in je leven
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke
IngridK, 63 jaar · Middelburg
een kleurrijk persoon, gezellig en vriendelijk. Een klik altijd mooi meegenomen
Hope For You, 63 jaar · Andel
Je bent een coole, schone, ruimdenkende en jonge man die een oudere dame als je konijntje wil hebben.
Goudasroem, 64 jaar · Gouda
Alles behalve een bankhangende bierdrinker die nog te lui is om de douche in te gaan. maar gewoon een man die vol in het leven
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.