Ook deze rijpe oma's uit Limburg zijn nog op zoek naar dating
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur ben je ook een man die lekker met me kan gaan dansen en niet naar de tijd kijkt omdat hij het zo geweldig naar zijn zin heeft.
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet schijnen, ook als het wat minder gaat, weet je dat achter de wolken de zon schijnt. Je kunt me aan het lachen maken, dan ben ik gelukkig
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Pintelier1955, 62 jaar · Deurne
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet
MevrouwdeWild, 60 jaar · Helmond
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen
Energiekedame, 64 jaar · Hechtel
Na een aantal jaartjes alleen te zijn geweest, mis ik best wel eens een maatje......een man die ook gewoon lief en attent kan
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
Hottlady, 64 jaar · Beerze
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.