Een echt leuke vent - easy-going en tolerant ten opzichte van anderen. Iemand die graag een handje te helpen aan een vriend, zorgt voor zijn familie en wil genieten van het leven. Zelfverzekerd, maar niet verwaand, sterk, maar niet rigide, liefdevol maar niet verstikken. Ik heb eindelijk tijd om een ??nieuwe relatie na te focussen op mijn familie en carrière voor vele jaren te beginnen. De man die ik ben op zoek naar zou moeten zijn in vrede met zijn leven. Hij had een aantal van mijn interesses delen, maar ik zou blij om nieuwe dingen te leren. Hij moet te zijn romantisch en comfortabel tonen genegenheid. Ik wil de juiste persoon te vinden, dus ik ben niet in een haast. "Goede dingen komen aan degenen die wachten."
Ook deze rijpe oma's uit Antwerpen zijn nog op zoek naar dating
IngridVisser, 61 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto en met een gezonde drive voor zijn carrière en eventueel met gezin, stuur mij dan een leuk bericht.
Margreet56, 61 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen en elkaar eerst maar eens goed leren kennen door middel van dating en mailen.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Loopaloop, 64 jaar · Emmen
Actief, spontaan, gezellig, single.. Alles begint met vriendschap dus hoop dat we die kunnen opbouwen en we kijken wel hoe
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
EmilySingle5305, 64 jaar · Deinze
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Shawney, 63 jaar · Oostende
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw,
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen