Ben jij ook serieus op zoek en ben je iemand die het leuk vind om gewoon lekkere ergens op een terrasje te zitten of uit eten te gaan? Maar vind je het ook gewoon lekker om een avond thuis te kunnen zijn?
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
Biefstukfan, 61 jaar · Hillegom
Ik leer je graag kennen!
Rodelipjes, 60 jaar · Vroenhoven
Wie je bent, wat je bent en hoe je eruit ziet, dat is eigenlijk helemaal niet belangrijk. Of je wel of geen relatie hebt, dat
Roos5310, 64 jaar · Maastricht
Een lieve betrouwbare man die het leven alleen zijn ook zat is. Ik zoek geen man met een relatie want ik wil je wel voor mezelf
Romane59, 63 jaar · Machelen
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en