Ik hoop dat we nu dingen voor ons kunnen laten gebeuren. Ik weet zeker dat ik nog steeds veel dingen kan doen voor mijn partner. Je moet lief en zachtaardig voor me zijn. Kan je dat voor me doen?
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
HelmavanD, 62 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Een man die bij mij past is aardig en attent. Romantisch zou helemaal mooi zijn. Je bent iemand die rustig de tijd neemt om mij te leren kennen en echt voor een relatie wil gaan.
LadayPink, 61 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha Ik richt me dus maar meer op de lieve man van mijn eigen leeftijd en daarboven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
MOonik, 61 jaar · Brugge
Ik heb gemerkt dat er weinig vrouwen van mijn leeftijd hier zijn aangemeld, dus ik zou verwachten dat er zat mannen zijn die
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn