Nu weet ik natuurlijk niet of er een man voor open staat maar ik denk dat ik daar snel genoeg achter ga komen maar volgens mij zijn er wel mannen die hier stiekem ook van dromen maar het niet toe durven geven of het op hebben gegeven.
Ook deze rijpe oma's uit Groningen zijn nog op zoek naar dating
Katya27, 64 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ja mijn ex wilde de wereld over reizen, ik dus niet vandaar de scheiding, dus graag een man die ervan houd om op eigen bodem te blijven, nuchter zijn en beide voetjes op de grond.
Margreet56, 61 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen en elkaar eerst maar eens goed leren kennen door middel van dating en mailen.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MOonik, 61 jaar · Brugge
Ik heb gemerkt dat er weinig vrouwen van mijn leeftijd hier zijn aangemeld, dus ik zou verwachten dat er zat mannen zijn die
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
Roepievogel, 62 jaar · Gullegem
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter
Oaklyn, 62 jaar · Langemark
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch
Melindalove, 60 jaar · Wijchmaal
Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen