Ik ben het gemak zelf, ik stel geen eisen maar vraag je alleen eerlijk en oprecht te zijn en mij zo te behandelen zoals je zelf ook behandeld zou willen worden.
Ook deze rijpe oma's uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar dating
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische momenten en samen meer uit het leven halen!!!
Jenifer, 63 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
hallo ik zoek via deze weg een lieve vrolyke spontane goeduitziende man tussen de 45 en 55jaar dus ik zou zeggen reageer alleen voor een serieuse relatie.
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Prestonpalace, 64 jaar · Oldenzaal
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Princesinha, 60 jaar · Antwerpen
Ik zoek een seks relatie of lat relatie, hou van een beetje kinky en anaal. Hou ook veel van pijpen en gebeft worden!
Zestig, 64 jaar · Venlo
een lieve man voor een leuk gesprek, beetje spanning voor in mijn leven. een maatje misschien wel voor het leven. En aan seks
Garnwerder, 60 jaar · Winsum
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips,
Zestigste, 64 jaar · Sambeek
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.