Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Ook deze rijpe oma's uit Antwerpen zijn nog op zoek naar dating
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische momenten en samen meer uit het leven halen!!!
LadayPink, 61 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha Ik richt me dus maar meer op de lieve man van mijn eigen leeftijd en daarboven.
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk om ergens wat te eten te hebben of om gewoon de stad in te gaan. U bent iemand die een verhitte discussie niet uit de weg gaat en ik kan goede gesprekken voeren met u over de dingen die ons
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
MirnaB, 62 jaar · Hasselt
Gezicht, een spannende man voor seksueel contact. Die romantisch is ingesteld. Er van geniet om samen op de vloer bij de openhaard
MissMaud, 63 jaar · Kerkrade
Ben jijzelf ook alleen, en mis je een vrouw in je leven waar je een fijne tijd mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen? Omdat
Shiba, 62 jaar · Rotterdam
volgt
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.