Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en leeft van dag tot dag anders is het met mij niet uit te houden vrees ik.
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn. Ik denk dat we er goed aan doen dat we er samen werk van maken. Want alleen is ook maar alleen?
Elenaso, 60 jaar · Bosch en Duin
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we kijken daarna wel of we verder kunnen gaan. Als we elkaar echt leuk vinden, dan is er geen reden voor ons om geen leuke en stoute dingen met elkaar te doen, toch?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kusjeopje, 60 jaar · Harlingen
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan
ShowerMe53, 64 jaar · Heurne
Ik heb een voorliefde voor jongere mannen dus meld je aan als je deze oude oma wilt neuken. Ik geniet van energieke mannen die
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Eline1, 64 jaar · Breskens
Het zou leuk zijn als jij ook ongeveer zo zou worden beschreven, zo weten we gelijk dat we op dat vlak veel gemeen hebben.Omschrijven
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
HotIdee, 64 jaar · Nieuwland
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen.
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
MarleenExit, 60 jaar · Dreumel
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder