Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
Margreet56, 61 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen en elkaar eerst maar eens goed leren kennen door middel van dating en mailen.
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Rossignol1956, 61 jaar · Zevenhuizen
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
SharonSeks, 60 jaar · Didam
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf
Bloemendame, 60 jaar · Brugge
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Gerri0, 61 jaar · Harbrinkhoek
Als je van die dingen houdt die ik hierboven noemde, dan zijn we zeker een goede match. Stuur me een bericht!
Azienlady, 60 jaar · Harreveld
Ik wil een man die mij in bed weer laat genieten. Simpel, maar dat is het eigenlijk wel zo'n beetje. Leeftijd is totaal onbelangrijk