Een leuk iemand waar ik mee kan praten als ik verdrietig ben. Een grappig iemand die mij makkelijk aan het lachen kan maken in donkere tijden en een liefdevol iemand die mij liefde en mijn zonnetje in huis is. Hahaha! Dat type iemand zoek ik dus.
Ook deze rijpe oma's uit Groningen zijn nog op zoek naar dating
Elenaso, 60 jaar · Bosch en Duin
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we kijken daarna wel of we verder kunnen gaan. Als we elkaar echt leuk vinden, dan is er geen reden voor ons om geen leuke en stoute dingen met elkaar te doen, toch?
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SpiritualLove, 60 jaar · Enschede
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
DateinTilburg, 62 jaar · Tilburg
-
IsItYou57, 60 jaar · Lelystad
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...