Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien. Ben je avontuurlijk en ook een beetje lief en vol humor. Ik zou het dan heel erg leuk vinden als ik iets meer van je te weten mag komen.
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet schijnen, ook als het wat minder gaat, weet je dat achter de wolken de zon schijnt. Je kunt me aan het lachen maken, dan ben ik gelukkig
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
Lisatje2, 63 jaar · Tielen
Wat of wie ik graag wil ontmoeten : iemand die eerlijk,trouw en heel gevoelig is, mensen die enkel aan zichzelf denken of eendagsvliegen
Jansjes, 64 jaar · Meppel
Geen idee!
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Dini2016, 61 jaar · Sneek
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend