Man met dezelfde interesses als ik of iemand die er voor open staat en er graag meer over wil weten. Verder ben ik heel makkelijk en vind ik iedereen lief !
Ook deze rijpe oma's uit Noord-Holland zijn nog op zoek naar dating
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan. Of jij al lang alleen bent of misschien ook gescheiden is voor mij niet belangrijk. Wel dat wij elkaar door dik en dun zullen steunen.
Margreet56, 61 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen en elkaar eerst maar eens goed leren kennen door middel van dating en mailen.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BellStell, 60 jaar · Vilsteren
Jij neukt mij met je grote pik wanneer ik er zin in heb, en je stopt niet alvorens ik helemaal tevreden ben over jouw prestaties.
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.
Zeiler, 62 jaar · Lekkerkerk
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die
Daphie For You, 61 jaar · Kolderwolde
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant
Jeetje1956, 60 jaar · Bevere
Single man die ook op zoek is naar gezelschap en genegenheid.
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Nachtwachten, 62 jaar · Amsterdam
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet