Ik ben nog niet helemaal 100% uit naar wat voor een persoon ik op zoek ben. Uit ervaring weet ik dat carriere gerichte mannen weinig tijd hebben voor hun vrouw, of snel vreemd gaan. Dus wat ik eigen wil is een man die ik kan vertrouwen, eerlijk is, romantisch en gezellig. Een goeie babbel. Een positieve spanning in bed is natuurlijk helemaal niet verkeerd ;)
Ook deze rijpe oma's uit Gelderland zijn nog op zoek naar dating
D0rrisss, 60 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Mr. Right is nergens te vinden, maar ik heb goede hoop dat hij hier rondloopt en mij ook ziet zitten. Zet ik de eerste stap of doe jij dat?
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische momenten en samen meer uit het leven halen!!!
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Overburen, 62 jaar · Buren
Modestylist, 64 jaar · Nederweert
Lieve serieuze man die mijn hart op hol wil brengen. Vertel mij maar wat je zoekt dan bespreken we het heel snel.
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
IreneSoleil, 61 jaar · Maasmechelen
Ik hoop dat je lekker in het leven staat. Doe ik ook .. Zonder foto geen reactie.
NieuwsgierigG, 61 jaar · Etten-Leur
Maak mijn leven dubbel zo leuk
Alleenthuis1953, 64 jaar · Bree
Hou jij van avontuur en reizen en wil jij nog veel meer van de wereld zien. Heb jij al veel mooie landen bezocht of juist nog helemaal
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
GeileDaan5605, 61 jaar · Lelystad
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende