ik zoek een man die geniet van een moeder zoals mij. Niet te kritisch is, maar gewoon voor de sex wil gaan. Ik moet toegeven, dit heb ik nog nooit eerder gedaan. Het voelt alsof ik mij te koop zet, maar ik wil gewoon sex en als mijn man daar niet aan mee wil werken, lijkt dit mijn enige optie
Ook deze rijpe oma's uit Overijssel zijn nog op zoek naar dating
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn. Ik denk dat we er goed aan doen dat we er samen werk van maken. Want alleen is ook maar alleen?
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk om ergens wat te eten te hebben of om gewoon de stad in te gaan. U bent iemand die een verhitte discussie niet uit de weg gaat en ik kan goede gesprekken voeren met u over de dingen die ons
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen of culinair genieten.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.