Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet schijnen, ook als het wat minder gaat, weet je dat achter de wolken de zon schijnt. Je kunt me aan het lachen maken, dan ben ik gelukkig
Katya27, 64 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ja mijn ex wilde de wereld over reizen, ik dus niet vandaar de scheiding, dus graag een man die ervan houd om op eigen bodem te blijven, nuchter zijn en beide voetjes op de grond.
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor jou net zo spannend als voor mij, maar durf jij de gok te nemen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dinagera, 60 jaar · Leeuwarden
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige