Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder glijmiddel te gebruiken.
Ook deze rijpe oma's uit Zeeland zijn nog op zoek naar dating
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk om ergens wat te eten te hebben of om gewoon de stad in te gaan. U bent iemand die een verhitte discussie niet uit de weg gaat en ik kan goede gesprekken voeren met u over de dingen die ons
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LovelyLoren, 60 jaar · Hiaure
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want
Danusky, 62 jaar · Hunsel
Ik ga ervan uit dat je geen interesse hebt om een relatie op te bouwen en dus wil ik niet dat ik lastig gevallen word om een relatie
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
SharonSeks, 60 jaar · Didam
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf
Bellinda2, 64 jaar · Swifterbant
Wees jezelf, dan ben je al gek genoeg. Hete nachten, vol passie en lust en ook respect voor elkaars wensen en verlangens. je
Amazona, 60 jaar · Rotterdam
Je moet sociaal, sportief, spontaan en gezond zijn
Carla5710, 60 jaar · Eksaarde
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.