Ook deze rijpe oma's uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar dating
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag met mensen om. En hij houdt net als ik van knuffelen. En natuurlijk is hij een buitenmens! Ga je mee een leuk bericht sturen?
Vivian53, 65 jaar · Werkhoven
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent een aardige en bedachtzame man, je wilt me ??gezelschap houden op mijn eenzame dagen, me op elk moment gelukkig laten voelen en je staat altijd klaar als ik om een ??afspraakje met je vraag.
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen, reizen, fietsen, natuur en dieren zijn een aantal van jouw interesses. Herken je jezelf hierin en spreekt mijn profiel je aan dan komt het vast wel goed! Altijd positief zijn is de boodschap!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.
WolkjeWiek, 66 jaar · Knokke-Heist
zoek een man met humor en die ook niet achter die bloemen wil zitten gezellig samen uit en thuis.
Goudsbelegen, 67 jaar · Gouda
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?
Vane, 66 jaar · Franeker
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger.
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
Iiiiissssaaaaa, 67 jaar · Warmenhuizen
Ik zou het leuk vinden om hier een leuke partner te vinden die als er een klik is, een fijne relatie op te bouwen met wederzijds
Netgedumpt, 65 jaar · Nieuwpoort
Genieten van het leven, leuke dingen willen doen, geen saai mannetje zijn