Ik val niet echt op van die stadse brallerige types. Een grote mond hebben is alleen leuk als je die waard kunt maken en helaas is dat vaak niet het geval. haha Ik val om mannen die langer zijn dan ik. Verder geen kaalgeschoren kop graag.
Ook deze rijpe oma's uit Drenthe zijn nog op zoek naar dating
DanceforLife, 66 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik ben dan in de zestig, ik heb nog altijd een enorm druk carriere, tijd voor liefde? Ik zou het graag willen, maar uiteindelijk kan ik geen beloftes waarmaken en zouden we elkaar maar een enkele keer zien. Daarom is mijn keuze gevallen op het internetdaten, niet een vaste relatie, maar enkele keren elkaar
JadenLies, 65 jaar · Vinkeveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Iemand die gewoon ook eens spontaan met een leuk idee of voorstel komt om toch even het dagelijks leven achter ons te laten en te genieten van wat kan en mogelijk is. Samen gewoon even er tussen uit knijpen als het mogelijk is om de zorgen van morgen te verdrijven?