Ik geloofde in het begin niet in het online zoeken naar een man, maar als ik mijn vriendinnen moet geloven, is het een stuk makkelijker en snel! En gezien het aanbod, denk ik dat die leuke knappe jongen er wel tussen zit ;) Waar hou ik van?? Vooral van een succesvolle jongen, a selfmade man! Stevig op zijn benen staat, knap, gezellig en goed gevoel voor humor. Iemand met een heerlijke body om lekker tegen aan te liggen, te knuffelen en lekker te verwennen ;)
Ook deze rijpe oma's uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar dating
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
JadenLies, 65 jaar · Vinkeveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Iemand die gewoon ook eens spontaan met een leuk idee of voorstel komt om toch even het dagelijks leven achter ons te laten en te genieten van wat kan en mogelijk is. Samen gewoon even er tussen uit knijpen als het mogelijk is om de zorgen van morgen te verdrijven?
GoudenVlinder, 65 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Geef mij wat ik al die jaren qua seks heb gemist, en je zult heerlijk geil beloond worden ;)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BenenWijd52, 65 jaar · Kortrijk-Dutsel
Gewoon geil en weet een vrouw dat te geven waar ze naar verlangd en je hebt er geen probleem mee dat mijn man toekijkt.
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
Volgt
Annaster, 67 jaar · Sint-Laureins
Bent u verzot op seks, dan hoop ik van harte dat u even mijn profiel tekst leest. Bent u impotent dan gaat het feest niet door,
Scarlett1950, 67 jaar · Lelystad
Je moet een volwassen man zijn die een weduwe wil neuken. Dat ben ik natuurlijk, en je zou een auto moeten hebben waar we lekker
Celeste63, 67 jaar · Gent
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd
Annapoalona, 65 jaar · Eindhoven
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet