Dit geile 27-jarige meisje uit Leeuwarden wil een oudere man ontmoeten voor sexdating! Stuur Baboca9007 een email en spreek iets met haar af!
Baboca9007, 27 jaar · Leeuwarden
♥ Friesland
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Baboca9007 is op zoek naar: hou van sex en sta open!
Stuur een berichtje aan Baboca9007 Meteen sexdaten met Baboca9007 Afspreken
Ook deze rijpe oma's uit Friesland zijn nog op zoek naar dating
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben inhoud.
Zend
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
♥ Utrecht ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd. Je bent eerlijk en doet je niet anders voor dan je bent.
Zend
Boyloverke1951, 66 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je hebt vrije tijd over en hou van reizen en ontspannen en zoekt een leuk gezelschap, dan ben je wat ik zoek!
Zend
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
JuliaTroost, 69 jaar · Assen
spontane, betrouwbare gezellige en verzorgd
Bouletteke, 67 jaar · Boom
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..