Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden. Dat geen probleem voor jou. Dan ook niet voor mij. Verder liefst een mannelijke man. Die grijs wordt en zijn charme wel heeft.
Ook deze rijpe oma's uit Antwerpen zijn nog op zoek naar dating
Pudence, 67 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Hou ervan als een man een beetje dominant is, de controle kan overnemen en me kan laten genieten zoals ik nog niet heb genoten voorheen. Daar sta ik voor open. Ik zelf vind het heerlijk om met zeep of olie helemaal ingesmeerd te worden en over elkaar heen te glijden...Mijn kutje staat er al helemaal voor open,
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag met mensen om. En hij houdt net als ik van knuffelen. En natuurlijk is hij een buitenmens! Ga je mee een leuk bericht sturen?