In eerste instantie even mailcontact want ik wil wel weten wie ik voor me heb en hoe je eruitziet. Klikt het dan gaan we een stapje verder natuurlijk. Je bent niet alleen op zoek naar spanning maar ook naar wat rust bij een vrouw, iemand die je mentaal kan ontspannen en ook lichamelijk natuurlijk. Ben jij daar ook naar op zoek, dan hoor ik graag van je.
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een diepgaand gesprek mee kan voeren, met wie ik over zijn gevoelens kan praten, iemand die een knuffelbeer is, iemand die toch nog in de "echte liefde gelooft". Dus mannen,
Ik ken mijn waarde. Dus ik ben hier voor het echte werk en niet voor de aansluitingen. En speel geen spelletjes met mij. Op zoek naar nieuwe echte vrienden of metgezel! Je hebt prachtige ideeën.