Jij zou moeten weten hoe dat te waarderen en uit dat ook verbaal. We moeten wel met elkaar een klik hebben en bereid zijn om elkaar te complimenteren en zo datgeen wat wij zo gemist hebben in onze voorgaande partners, aan elkaar weer blijk te kunnen geven. Hoe laat jij dat blijken aan een persoon waar je dol op bent en leuk vindt?
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een diepgaand gesprek mee kan voeren, met wie ik over zijn gevoelens kan praten, iemand die een knuffelbeer is, iemand die toch nog in de "echte liefde gelooft". Dus mannen,
Ik ken mijn waarde. Dus ik ben hier voor het echte werk en niet voor de aansluitingen. En speel geen spelletjes met mij. Op zoek naar nieuwe echte vrienden of metgezel! Je hebt prachtige ideeën.