Als je wilt dat we een klik krijgen, moet je me je tijd geven. Kun je dat doen? Ik weet zeker dat dit het begin van geweldige dingen voor ons gaat zijn. Ik ben klaar voor alles wat je me kunt geven.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Else11, 67 jaar · Harelbeke
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen.
Sirah, 66 jaar · Makkum
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet
Johannaliefde, 68 jaar · Alkmaar
Een leuke gezellige man die openstaat voor fijn contact,
AntjeTerBraak, 67 jaar · Meppel
Bent u in voor een gezellig avondje? Houd u van gezelschap van een 63 jarige vrouw? Bent u niet te kieskeurig, maar wel eerlijk
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
Fijnekatelijn, 69 jaar · Bottelare
U bent nog lekker fit en voelt je jonger dan u bent. U bent langer dan mij, want ik draag graag hakken. U houd er van om auto te rijden
Molenmeisje1950, 67 jaar · Woudenberg
Je niet gedragen als een olifant in een porseleinkast want dan kan ik je niet in huis hebben met mijn verzameling, verder mag