Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen ook zin hebben voor humor, en best goed op eigen benen kunnen staan. Ik hou van iemand met karakter, maar die ook gevoelig kan zijn, een open geest heeft, en met zichzelf best goed overweg kan.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
Oudburgemeester, 67 jaar · Koksijde
Een lieve man waarmee ik het leven weer op kan pakken en weer eens plezier voor 2 kan hebben.
Pakmegaarne, 67 jaar · Kruishoutem
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik
Ann1952, 66 jaar · Houthalen-Helchteren
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en
GeileDanielle, 67 jaar · Heerlen
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend
Aaaijajaaai, 65 jaar · Knokke
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd