Je bent een stoere man, of een man die zichzelf is en blijft. Je gaat graag opstap, houd van lachen, en wilt veel samen doen, maar ook dingen apart. Je bent niet jaloers, als ik met mij vriendinnen op stap ga.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Een lustvolle dame op zoek naar een lustvolle man. Niet zo moeilijk en direct. Voor romantiek ben je bij mij op het verkeerde adres, net als een vaste relatie. Ik wil genieten, niet gebonden zijn. Qua type man ben ik er nog niet helemaal over uit, maar ik hoop dat jij mij kan helpen in het maken van de keuzes.