Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die graag een gesprek heeft en gevoel voor humor heeft.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lovelife4ever, 65 jaar · Brugge
Je maakt nergens een probleem van. Die los je alleen maar op.
Nadiaheiligers, 67 jaar · Tubbergen
Een man die ook graag tot het uiterste gaat en heel graag intens geniet
Belmemmmm, 65 jaar · Wormer
Mannen met een goed en schoon geweten, iemand die weet wat hij wilt en er altijd wel voor gaat. Een oprechte man, betrouwbaar
Discreetnemen, 65 jaar · Zwolle
Je bent discreet en weet van aanpakken, daarnaast moet je op oudere dames vallen.
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
WidowRosie, 69 jaar · Maasdam
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
Lekkergek1948, 69 jaar · Wirdum
Je moet echt wel onder nemend zijn in reizen, Je zit een beetje vol met humor en je bent sociaal anders heb je echt geen lol op