Iets meer zelfverzekerd dan ik ben, als we allebei verlegen zijn, dan lopen we elkaar misschien wel mis. Als ik je wat beter ken, dan zal dat wel beter gaan maar eerst moet het ijs gebroken worden. je bent geen kroeghanger maar ook geen bankzitter maar er zijn genoeg dingen die we samen kunnen doen.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die graag een gesprek heeft en gevoel voor humor heeft.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Treesje1, 67 jaar · Hasselt
U houd van likken en word ook graag verwend , u houd van langdurige seks en bent niet na een paar stoten al klaar, een samenspel
Wiebke, 69 jaar · Mechelen
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer
Pontserveerster, 65 jaar · Zuid-Scharwoude
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen
Atomy, 66 jaar · Gelinden
Een man die actief is, nog midden in het leven staat en ondernemend is. Een man die houdt van knuffelen en aanraken.
Fab1947, 69 jaar · Knokke-Heist
-
Maakikkans52, 65 jaar · Vlissingen
DonaBabda, 66 jaar · Willemsoord
Een vent die van aanpakken weet, lekker fit is en mijn heerlijk lang kan verwennen, ik hou van verschillende standjes dus
Netweervrij, 66 jaar · Rutten
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens,