Ik ben niet op zoek naar een fitnessgoeroe of een bodybuilder type. Kom ook niet met haantjes gedrag.. Ik zie ze elke dag dus dat hoeft echt niet. Ik zoek meer een romanticus, maar wel lekker in bed is. Eerlijk en zichzelf.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.