Leuke, spontane man die ook geniet van het leven en dat eventueel samen met mij wil doen. Hou jij ook van muziek, het bezoeken van concerten of spannende beurzen? Mag ik met je mee?
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn! Het samen zijn met behoud van zelfstandigheid kan beider leven misschien meer kleur en inhoud geven. Samen genieten van het leven en doen wat ons gelukkig maakt. Alleen reacties
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.