Wat ik zoek??? Ik moet zeggen, ik heb er nooit zo bij nagedacht. Vaak genoeg knappe mannen over de camping zien lopen, maar nooit bij gedacht of ik daar de liefde mee zou willen bedrijven.... Nou, mijn camping is nu open, Zou u uw tentje bij mij willen plaatsen??
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die graag een gesprek heeft en gevoel voor humor heeft.
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik tot misschien een leuke date, dan hoop ik snel dat ik een berichtje krijg.
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga
WidowRosie, 69 jaar · Maasdam
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame
Tantesjaan, 65 jaar · Waalwijk
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
MillieT, 68 jaar · Luttenberg
Ik geef de voorkeur aan een man die bereid is om me bij te staan ??door dik en dun. Je kan ook een maatje worden voor alleen intieme
Goudsbelegen, 67 jaar · Gouda
Sameneropuit, 69 jaar · Roden
Je weet wat je zoekt en daar ben je ook doelbewust mee bezig. Je weet precies wat je wel en wat je niet wil. En gaat er ook heel secuur
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.