Ik wacht op een man die me het gevoel kan geven dat ik speciaal ben en me beschermd, en natuurlijk wil ik dat iedereen die van je houdt me leert kennen!
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.