Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
Zula195105, 66 jaar · Ridderkerk
Een leuke lieve man die van humor houdt en iets moois wil opbouwen.
Damansk, 65 jaar · Breukelen
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd
FreeHannah, 65 jaar · Loenhout
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
Samenuiteten, 65 jaar · Waalwijk
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken.
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!