Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk. (LET OP: dit gebeurt geheel met mijn eigen instemming. Ik word nergens toe gedwongen!)
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden dat ik vrij sessie had en dat was met mijn overleden echtgenoot. Ik mis seks echt.
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen ook zin hebben voor humor, en best goed op eigen benen kunnen staan. Ik hou van iemand met karakter, maar die ook gevoelig kan zijn, een open geest heeft, en met zichzelf best goed overweg