Kijk je niet te diep in het glaasje dat zou ik erg op prijs stellen, ik zoek ook specifiek iemand die niet veel drinkt. Als je mij mij bent en je drinkt een drankje is niet erg, maar niet samen dronken worden. Ik zoek ook geen man die alleen maar met zijn geslachtsdeel denkt want daar ben ik niet voor in, geen one night stands of andere poespas. Wil je iets opbouwen is dat prima, maar als je gelijk gaat zwaaien met je je weet wel, stuur mij dan geen mail! Bij voorbaat dank.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
NetteDame50, 67 jaar · Maastricht
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
Rodeschoentjes, 66 jaar · Ham
Gewoon een lekkere vent die weet hoe en wat een vrouw nodig heeft en haar kan laten genieten? Maar wat wel van belang is dat het
Oudburgemeester, 67 jaar · Koksijde
Een lieve man waarmee ik het leven weer op kan pakken en weer eens plezier voor 2 kan hebben.
Nooitteoud63, 67 jaar · Arnhem
Een man die mij lekker thuis kan verwennen zodat ik de seksuele spanning niet hoef te zoeken in clubs!
Followtheleader, 65 jaar · Losser
Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Eysoma, 65 jaar · Maasbracht
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje