Je houdt ervan om geplaagd te worden en het spreekt je gewoon aan als een vrouw het aandurft om te laten zien dat ze het lekker vindt! Je vindt het leuk als een meisje voor je stript en dan begint het avontuur.
Ik hoop dat ik een leuke man vind, die niet alleen mijn relatie kan zijn maar ook een goede vriend die een leuke wandelingen wilt maken, een broodje wilt eten, of gezellig in de tuin wilt zitten.
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen ook zin hebben voor humor, en best goed op eigen benen kunnen staan. Ik hou van iemand met karakter, maar die ook gevoelig kan zijn, een open geest heeft, en met zichzelf best goed overweg