Je laat me op mijn gemak voelen, je geeft me een goed gevoel en je vertelt me wat je voor mij kunt doen. Je bent lief, eerlijk en geduldig. Je begrijpt me hoe dan ook en je bent vriendelijk.
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer. Mogelijkheden genoeg en niet alleen binnenshuis. Ik heb geen auto dus je moet wel naar me toe komen, dat is dan wel het gemakkelijkste.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Romane59, 63 jaar · Machelen
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Korrine, 64 jaar · Eindhoven
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele