Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek wel een man die houdt van stevige seks maar die ook een romantische kant heeft. Samen in bad, kaarsjes, champagne, het kan allemaal. Zolang het maar lang en vaak achter elkaar is.
Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen wat ik voel als ik iemand ontmoet die nieuw is. Ik wil niet dat je een perfecte man bent. Ik wil iemand die verantwoordelijk, vriendelijk en zorgzaam is. Natuurlijk wil ik iemand
Nastygilf, 61 jaar · Maasmechelen
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk. Geen bezwaar hebben tegen een beetje vet want ik ben een echte Rubens vrouw.
Een man die me prikkelt om te ontwikkelen en zeker te gaan genieten van het bed leven. Iemand die niet van plan is er een eenmalig avontuur van te maken maar graag op die manier toch een leuke relatie wil opbouwen. Ik hoef daar niets voor af te breken dus ik hoop die persoon ook niet.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.
Estherhottest, 64 jaar · Houten
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik
FFnaarLisse, 64 jaar · Lisse
Je bent spontaan gezellig en leuk.
LuckyCarol, 62 jaar · Waarloos
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en
SpiritualLove, 60 jaar · Enschede
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?