Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen wat ik voel als ik iemand ontmoet die nieuw is. Ik wil niet dat je een perfecte man bent. Ik wil iemand die verantwoordelijk, vriendelijk en zorgzaam is. Natuurlijk wil ik iemand die een goede partner voor me zal zijn.
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Als je interesse hebt in mij, laat me dat dat weten. Ik weet zeker dat we het leuk en spannend kunnen hebben samen. Ik wil alles bij je doen, alles wat je lekker geil kan maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Abertha, 63 jaar · Heerlen
EllaLuvs, 62 jaar · Knokke
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt,
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur
HoihoimetRita, 61 jaar · Horebeke
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.