Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer. Mogelijkheden genoeg en niet alleen binnenshuis. Ik heb geen auto dus je moet wel naar me toe komen, dat is dan wel het gemakkelijkste.
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek wel een man die houdt van stevige seks maar die ook een romantische kant heeft. Samen in bad, kaarsjes, champagne, het kan allemaal. Zolang het maar lang en vaak achter elkaar is.
U wilt seks een lekker samenspel ,en samen dingen gaan ontdekken en uitproberen. U ziet het wel zitten dat een vrouw voor u stript ,en verwacht niet meer als seks en dan het liefste meer dan een keer!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Korrine, 64 jaar · Eindhoven
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Lett1e, 61 jaar · Oostrum
Laten we doen wat we willen en leuk vinden en ik ben er zeker van dat het zo goed zal zijn voor ons allebei. Ben je ook blij met het
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
Wolffie55, 62 jaar · s-Hertogenbosch
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar
Totaalplaatje, 60 jaar · Oostende
U bent een man die ook graag zijn verhaal kwijt wil, en goed kan luisteren. Je bent niet alleen serieus maar houd ook erg van