Ik ben veel makkelijker op mijn gemak bij jou als jij ook een normale man zou zijn en wel actief met mij zou willen zijn op een intieme manier. Ik ben makkelijk in de omgang en ik hoop dat je een goed gevoel voor humor hebt en ik hoop dat ik jou dat gevoel kan geven dat ik goed genoeg ben voor jou. Laten we het simpel
U bent toe aan een nieuwe stap in u leven en wilt graag in contact komen met een lieve vrouw. U geniet van het leven en bent een prater. Samen een nieuwe start maken en het verleden achter je laten.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Flyduncan, 60 jaar · Antwerpen
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten;
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Miches, 61 jaar · Lille
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt
MadameBloem, 61 jaar · Sint-Niklaas
Weer samen met iemand om met en van elkaar te genieten... Elkaar warmte geven, Ruimte gunnen en krijgen. Elkaars gelijken