U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen. Een lang voorspel dat is erg belangrijk net als discretie!
Een man die volwassen genoeg is mij aan te kunnen. Mij naar hogere sferen kan brengen. Ondeugend onze gang kan gaan, maar ook tijd heeft voor een serieus gesprek (erotisch getint)
Ik zou graag een man willen hebben die de goede dingen kan waarderen over mij. Kan tegen de wereld zeggen of tegen de andere mensen dat hij trots op me is Zal degene zijn die enige zorg voor me zal tonen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Erikson, 65 jaar · Huizingen
Iemand die bij mij past, Gezellig is en met mijn kinderen overweg kan en ook met mijn huisdieren.
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
Roelfina, 67 jaar · Stadskanaal
Zeg ik later
Veerebier, 65 jaar · Biervliet
Petrapannespons, 69 jaar · Antwerpen
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.