zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam is naar anderen. En gedreven.
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
U houd ook van wandelen en vind honden leuk. Of u gescheiden, weduwnaar of single bent dat maakt mij niet zoveel uit als u maar geen relatie hebt. Een man die sterk in zijn schoenen staat en niet onverschillig is.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Oostindie, 79 jaar · Oostzaan
Liefdevol en met een gezonde eetlust want ik kok als ik blij ben, als ik verdrietig ben, als er iets te vieren is en als ik mij
Melanie4409, 72 jaar · Amsterdam
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een
Bodybuildster, 88 jaar · Nibbixwoud
Je voelt je ook vaak alleen. Je bent gezellig en staat er voor open om een serieuze relatie te starten.
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Michelley1945, 72 jaar · Brugge
Je bent een tedere en zachte minnaar, je vindt het fijn om naast het seksuele gebeuren, samen iets te ondernemen. Een etentje,