Ik wil een man vinden waarmee ik een friends with benefits relatie kan hebben. Iemand die ook wel lekker van plagen en verwennen houdt, die geil en stout is net als ik. Verder ben je schoon en volwassen.
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn ex niet was namelijk lief, eerlijk en oprecht.
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen of je wil het ook leren. Harstikke leuk om te doen en je bent er inderdaad een avondje uit. Verder eis je niets en verwacht je ook niets. Dan kan ik nooit tegenvallen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ginnie195507, 62 jaar · Groningen
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval
VrolijkeKerst, 62 jaar · Westmaas
Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Jeetje1956, 60 jaar · Bevere
Single man die ook op zoek is naar gezelschap en genegenheid.
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Moezel, 63 jaar · Katwijk
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van