Een leuke man die net als ik lekker op reis gaat, van stappen houd, gezellig is en er goed uit ziet. Ik hou van mannen die lief zijn maar je mag ook wel een klein beetje een wilde en ruige kant hebben, dat vind ik wel aantrekkelijk.
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw, openminded, dicht bij de natuur staan, je eigen liefhebberijen hebben, weten wat je wilt. Kunnen communiceren, als je samen kunt praten kom je een heel eind. En natuurlijk dat,