Ik zoek een mysterie, een man die eigenlijk een gesloten boek is maar toch steeds een beetje durft los te laten. Ik geniet van een bepaalde macht te hebben
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen of je wil het ook leren. Harstikke leuk om te doen en je bent er inderdaad een avondje uit. Verder eis je niets en verwacht je ook niets. Dan kan ik nooit tegenvallen.
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MarleenExit, 60 jaar · Dreumel
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Carla5710, 60 jaar · Eksaarde
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan.
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
Malalaya, 64 jaar · Winsum
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
Vampie-V, 62 jaar · Tongeren
Ik geniet graag van het leven maar dat hoeft niet altijd met grote luxe te zijn. Je hoeft me dus niet te gaan imponeren met dure
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.