Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen waar ik mee kan schaterlachen!
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent is. En dat hij om me geeft om wie ik ben.
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving waar je nu in zit dan kunnen wij elkaar misschien wel helpen want ik ben hartstikke gezellig en levendig.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.
Flyduncan, 60 jaar · Antwerpen
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten;
Dakota, 62 jaar · Gent
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor
Gerdje, 61 jaar · Merelbeke
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
GeileDaan5605, 61 jaar · Lelystad
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende