Als jij nu met mij een leuke date wilt hoe zit dat dan? Wil je dan eerst alles van mij weten of vind je het juist leuker om het nog niet te weten? Ik ben wel erg benieuwd naar wie jij bent natuurlijk maar dat komt vast helemaal goed.
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent is. En dat hij om me geeft om wie ik ben.