Lekker ondeugend en charmant type wat alles goed voor elkaar heeft. Zelfstandig, direct mag ook, lief en romantisch. Dat zijn al heel wat dingen die mij aanspreken. Eigenlijk maakt het mij niet zoveel uit hoe je er uit ziet of waar vandaan. Geef jij mij die ene kriebel?
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent is. En dat hij om me geeft om wie ik ben.
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte aan is. Je bent lief, vrij en eerlijk en verzorgd jezelf goed. En verder heb ik niet zo heel veel eisen, het gaat toch meer om de klik. Durf je het aan?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
DateinTilburg, 62 jaar · Tilburg
-
Wolffie55, 62 jaar · s-Hertogenbosch
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar
GeleRoos, 61 jaar · Assen
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben
Waterlelie 56, 60 jaar · Den Haag
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.
NetDate, 61 jaar · Gierle
Ik zoek een of meerdere mannen die met mij sex zouden willen hebben. Via deze site probeer is mannen te zoeken die interesse
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
Buterblomke, 61 jaar · Lochem
Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.