Je bent een man die graag feest en die meestal wel goed gemutst door het leven gaat. Jij neemt graag even de tijd om mij te leren kennen, oh ja vergeet al je humor en grapjes niet want ik heb wel nood aan wat happy vibes hoor!
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw, openminded, dicht bij de natuur staan, je eigen liefhebberijen hebben, weten wat je wilt. Kunnen communiceren, als je samen kunt praten kom je een heel eind. En natuurlijk dat,
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving waar je nu in zit dan kunnen wij elkaar misschien wel helpen want ik ben hartstikke gezellig en levendig.