Denk jij dat jij mij aan kan?? Ik ben niet alleen mooi, maar ik ben ook op zoek naar iets spannend met een lekkerding. Dus laten we het heel snel leuk maken samen!
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen of je wil het ook leren. Harstikke leuk om te doen en je bent er inderdaad een avondje uit. Verder eis je niets en verwacht je ook niets. Dan kan ik nooit tegenvallen.
Zie jij jezelf in de omschrijving over mij en denk jij mij speciaal te kunnen behandelen?? Zou ik graag willen dat je contact met mij opneemt. Alleen serieuze reacties svp
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
Lindy3009, 62 jaar · Rijkevorsel
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
Wilma14, 62 jaar · Maarssen
Verder werk ik in de thuiszorg.
OlijfElf, 61 jaar · Groot-Gelmen
Leuke lieve man op zoek naar liefde
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer