Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn ex niet was namelijk lief, eerlijk en oprecht.
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er nee gezegd word ook nee is. Dus respect voor elkaar.
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Dorie56, 61 jaar · Zutphen
hou jij ook van gezelligheid,en ben je eerlijk en betrouwbaar en oprecht
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Rodelipjes, 60 jaar · Vroenhoven
Wie je bent, wat je bent en hoe je eruit ziet, dat is eigenlijk helemaal niet belangrijk. Of je wel of geen relatie hebt, dat
SharonSeks, 60 jaar · Didam
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf