Als je me kunt geven wat ik wil, Me een goed gevoel geven. Laten we elkaar vandaag goed maken voor ons. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen?
Jonge man die valt op oudere vrouw. Ervaring zou erg leuk zijn. Dit omdat ik enkel het gewone hebt meegemaakt en nu echt iets anders wil. Discreet, eerlijk, open, direct.
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter het aanrecht staan. klik moet er zijn, eerlijk zullen wel alle lief en leed delen....
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker vind ik het dat u ook single bent en serieus opzoek. U ben geen jaloers type en bent niet opvliegend. U vind het leuk om samen te genieten van al het moois wat het leven ons brengt!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Nastygilf, 61 jaar · Maasmechelen
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk.
LovelyLoren, 60 jaar · Hiaure
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
LaraLove , 60 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.