Als je op zoek bent naar een serieuze relatie, ben ik er gewoon voor je. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een leuke tijd zullen hebben. Ben je bereid om het allemaal voor mij te doen als we elkaar ontmoeten?
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen waar ik mee kan schaterlachen!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
Rossignol1956, 61 jaar · Zevenhuizen
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.