Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses heeft, uiterlijk, ras, religie, grootte en leeftijd doen er niet toe voor mij. Ik zoek naar wat in het hart zit, niet naar de buitenkant. Ik vind het niet leuk dat ze synisch zijn, ik hou niet van atittude, sarcasisme is oké. Ik wil graag dat een man eerlijk is en geen spelletjes, ik hou van leuke, bubbelende, goofy, soms dwaze humor, een goed gevoel voor humor. Ik ben niet een te kieskeurige man die serieus, liefhebbend, zorgzaam, hartelijk, begripvol, loyaal en geduldig is.
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn ex niet was namelijk lief, eerlijk en oprecht.
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving waar je nu in zit dan kunnen wij elkaar misschien wel helpen want ik ben hartstikke gezellig en levendig.
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.
Maargoed, 62 jaar · Honselersdijk
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.