Ik hou van een jongen die altijd glimlacht. Hij voelt zich altijd veilig, positief en zelfverzekerd. Hij zal aardige en lieve dingen voor me doen, zoals de deur openhouden, iets oprapen dat ik laat vallen en dat soort dingen. Ik hoop dat ik een man tegen het lijf loop waarmee ik een speciale band kan hebben.
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter het aanrecht staan. klik moet er zijn, eerlijk zullen wel alle lief en leed delen....
Bent u een man die zin heeft in avontuur, spanning, en die interesse heeft in een volslanke ondeugende vrouw! Bent u het ook zat dat wij op leeftijd altijd voor minder spannend worden bestempeld, laat dan snel iets van u horen!
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt, is het dan niet te moeilijk? Ik werk ook veel dus het zou leuk zijn als het zou klikken
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Catharinah, 60 jaar · Amsterdam
Volgt
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Abagale, 64 jaar · Eeklo
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
Patsboemhier, 61 jaar · Nijmegen
Je bent spontaan, vooruit kijkend en blijf niet haken. Je gaat voor wat je wilt hebben in het leven.