Een leuke single man die energie wil steken in het contact met een gezellige en hardwerkende, zelfstandige dame. Jij hebt ook jouw eigen dingen en wil eens rustig kijken wat er allemaal mogelijk is.
Ook deze rijpe oma's uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar dating
Claudia5605, 61 jaar · Harelbeke
♥ West-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen
Je herkent je in mijn verhaal dat je vrouw tijdens of na de zwangerschap geen sex met je wil en vind het lekker om je even uit te komen leven op een oude vrijster van 58 jaar.
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er nee gezegd word ook nee is. Dus respect voor elkaar.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
DesireedeV, 63 jaar · Hoensbroek
Ik ben op zoek naar een wat rustige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Kinderen zijn geen bezwaar maar je moet wel
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Edeltje19560517, 61 jaar · Laren
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
EdithMM, 61 jaar · Hoogersmilde
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig
Martine 29, 62 jaar · Kluizen
Ik zoek een man die spontaan en vriendelijk is, graag eens iets gaat drinken of eten. Hij moet ook een dieren-en kindervriend
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.