Het zou leuk zijn om de man van mijn dromen hier te vinden, maar er zijn nog meer mogelijkheden die we samen kunnen bekijken toch? Als je er goed uitziet dan zou dat natuurlijk leuk zijn, maar het belangrijkste is dat je aardig voor me bent en dat je weet hoe je een vrouw als ik moet behandelen en dat je me wilt geven wat ik nodig heb. Ben je op zoek naar een beetje aandacht en liefde?
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw, openminded, dicht bij de natuur staan, je eigen liefhebberijen hebben, weten wat je wilt. Kunnen communiceren, als je samen kunt praten kom je een heel eind. En natuurlijk dat,
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
InHuisNu, 64 jaar · s Gravenwezel
U bent lekker ondernemend en hebt ook veel vrije tijd. U houd ook van ontspannen en geniet net zo van een wandeling als van en
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
Carrrly, 63 jaar · Oudenaken
Ik zoek de man van mijn dromen. Heb ik dat wel verdiend? Ben jij lief, eerlijk en open? Stuur me dan een berichtje.
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Amazona, 60 jaar · Rotterdam
Je moet sociaal, sportief, spontaan en gezond zijn
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.