Jij bent ook wel toe aan een date. Je bent knap, lief en hebt een leuke babbel. De toekomst kan voor jou wel wat in het verschiet hebben maar eerst hebben we een dat nodig om elkaar te leren kennen. Té snel hoeft het voor jou ook niet te gaan. We doen geen dingen waar we achteraf spijt van gaan hebben.
Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt, hoe je er ook uitziet. Dus ik ga af op mijn gevoel als eerst en dan volgt mijn hoofd die mijn beslissing om met iemand te willen zijn kan rationaliseren. Maar niet teveel want voornamelijk
Bent u een man die zin heeft in avontuur, spanning, en die interesse heeft in een volslanke ondeugende vrouw! Bent u het ook zat dat wij op leeftijd altijd voor minder spannend worden bestempeld, laat dan snel iets van u horen!