Een man die mij wel vrijheid geeft en mij meer van 'ons' land wil laten zien, mijn ex was heel bezitterig en als er een man maar naar mij keek ging hij door het lint. Nu heb ik vrijheid en wil daar samen met een man van genieten en leuke dingen ondernemen.
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is. Het lijkt me fijn om een goede vriendschap te ontwikkelen, waar wellicht op termijn een relatie uit zou kunnen ontstaan! Al verveel ik me zelden, het delen van wat je zoal meemaakt,