Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent is. En dat hij om me geeft om wie ik ben.
Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt dan klikt het toch? Dan hebben we hopelijk snel een seksdate, en misschien wel meerdere als het echt lekker is. Voor mij is het belangrijk dat een man zichzelf is, erg seksueel ingesteld
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Happyfleur, 60 jaar · Aalst
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.
OlijfElf, 61 jaar · Groot-Gelmen
Leuke lieve man op zoek naar liefde
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Jansjes, 64 jaar · Meppel
Geen idee!
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen