Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er nee gezegd word ook nee is. Dus respect voor elkaar.
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn ex niet was namelijk lief, eerlijk en oprecht.
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!
Zie jij jezelf in de omschrijving over mij en denk jij mij speciaal te kunnen behandelen?? Zou ik graag willen dat je contact met mij opneemt. Alleen serieuze reacties svp
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lady F55, 63 jaar · Cruquius
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert
Goudasroem, 64 jaar · Gouda
Alles behalve een bankhangende bierdrinker die nog te lui is om de douche in te gaan. maar gewoon een man die vol in het leven
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Prestonpalace, 64 jaar · Oldenzaal
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
RozeDuster, 61 jaar · De Hoef
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen